Aktualności

Do Łańcuta po komplet punktów

Po raz pierwszy w historii naszego klubu o ligowe punkty zagramy w Łańcucie. Nie oznacza to, że przepiękna miejscowość na Podkarpaciu ma swoją drużynę w żeńskiej ORLEN Superlidze. To tam znajduje się hala, w której o ligowe punkty gra Galiczanka Lwów. W poprzednim sezonie zespół z Ukrainy grał w podwarszawskich Markach.
Po ośmiu rozegranych meczach w ligowej tabeli wyżej plasuje się Galiczanka. Wygrała cztery mecze i z dorobkiem 12 punktów jest piąta. Piotrcovia z trzema punktami mniej zajmuje szóstą lokatę. Nasz zespół jedzie na Podkarpacie pokrzepiony wygraną ze Startem Elbląg.

- Chcemy wygrać dwa ostatnie mecze wyjazdowe w tym roku, a później skupić się na ciężkiej pracy. Elementów do poprawienia jest bardzo dużo. Ten zespół potrafi grać w piłkę ręczną, ale nie możemy grać takimi falami jak w ostatnich meczach - mówi Agata Cecotka, trener Piotrcovii.

- Mam nadzieję, że złapałyśmy właściwy rtym i zaczniemy wreszcie wygrywać spotkania. Chcemy zwycięstwami zakończyć granie w tym roku - wtóruje trenerce najlepsza zawodniczka ostatniego meczu Karolina Sarnecka.

Spotkanie, które rozpocznie się o 16:00, poprowadzą Kamil Dąbrowski i Paweł Staniek, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Paweł Kwapisz. Mecz będzie można obejrzeć na platformie emocje.tv.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =