Aktualności

Czas na start ze Startem

W znakomitych nastrojach przygotowuje się nasz zespół do spotkania 2. kolejki PGNiG Superligi ze Startem Elbląg. Premierowa potyczka sezonu 2019/2020 w hali Relax odbędzie się w sobotę (14 września) o 17:00.
Nasz zespół sprawił w 1. kolejce dużą niespodziankę pokonując 22:21 KPR Gminy Kobierzyce. Podopieczne Krzysztofa Przybylskiego chcą w sobotę pójść za ciosem i wygrać drugie spotkanie. Trener tonuje jednak optymizm. - Faworytem tego spotkania będzie Start, a my spróbujemy się faworytowi przeciwstawić. W Kobierzycach popełniliśmy jeszcze trochę błędów, które trzeba wyeliminować. Zadowolony jestem z postawy defensywy i Darii Opelt, która w pewnym momencie wręcz zamurowała bramkę. Nadal jesteśmy jeszcze w fazie zgrywania się zespołu. Nie można zapominać, że został on mocno przebudowany. Z drugiej strony nie możemy się doczekać już sobotniego meczu. Co innego sparingi, a co innego gra o ligowe punkty - powiedział Krzysztof Przybylski.

W poprzednim sezonie w Hali Relax był remis 24:24 (w karnych wygrał Start), a w Elblągu Piotrcovia doznała wysokiej porażki 17:31. Warto jednak wspomnieć niedawne spotkanie w Memoriale im. Krzysztofa Kazimierskiego. Wygraliśmy 28:23, a klasą dla siebie była zdobywczyni ośmiu bramek Vladislava Belmas.

Spotkanie poprowadzi para: Tomasz Rosik i Przemysław Stężowski, a delegatem z ramienia ZPRP będzie doskonale znany Mirosław Baum.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =