Aktualności

Czas na drugą domową wygraną

MKS URBIS Gniezno będzie rywalem Piotrcovii w spotkaniu 3. Serii żeńskiej ORLEN Superligi sezonu 2023/2024. Obie drużyny rozegrały w tym sezonie po dwa mecze i obie zgromadziły po trzy punkty. Piotrcovia wygrała w Hali Relax z AWS Energą Szczypiorno Kalisz i przegrała w Jarosławiu z JKS. Zespół z Gniezna po wysokiej przegranej z Zagłębiem Lubin wygrał zaś z Młynami Stoisław Koszalin 26:19.
Aż czternaście bramek rzuciły w tym meczu dwie zawodniczki: Żaneta Lipok i Justyna Świerżewska. To właśnie na ten duet będą musiały szczególnie zwrócić uwagę nasze zawodniczki w defensywie. Zespół Agaty Cecotki bardzo chce zrehabiitować się za porażkę w Jarosławiu. - Grałyśmy w ataku bardzo bojaźliwie, słabo grałyśmy w pierwszej połowie. Szybko musimy o tym meczu zapomnieć i skoncentrować się na kolejnych spotkaniach - powiedziała nasza trenerka.

W poprzednim sezonie, w meczach o ligowe punkty, padł remis. W Gnieźnie MKS wygrał z Piotrcovią 26:24, zaś w Hali Relax lepsze okazały się nasze szczypiornistki pokonując rywalki 34:31. W Pucharze Polski Piotrcovia przegrała zaś z MKS 22:26.

Spotkanie poprowadzą: Miłosz Lubecki i Mateusz Pieczonka, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Robert Czaplicki. Pojedynek będzie można obejrzeć na platformie emocje.tv.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =