Aktualności

Bardzo trudny egzamin w Lublinie

Najlepszy polski zespół ostatniego ćwierćwiecza będzie rywalem Piotrcovii w spotkaniu 17. kolejki sezonu zasadniczego PGNiG Superligi. Nasza drużyna zmierzy się w Lublinie z MKS Perłą, a spotkanie odbędzie się w niedzielę (10 lutego) o 18:00.
Lublinianki zajmują obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 35 punktów. W czternastu spotkaniach wygrały a dwanaście razy, a w poprzedniej kolejce odniosły pewne wyjazdowe zwycięstwo nad Energą Koszalin. Gospodynie będą absolutnym faworytem tego spotkania, ale Piotrcovia kilka razy już udowodniła, że potrafi walczyć z teoretycznie silniejszym rywalem. Potrafi walczyć i robi to skutecznie.

W pierwszej rundzie w Hali Relax wielokrotne mistrzynie Polski wygrały 35:24 (18:10), ale momentami Piotrcovia grała naprawdę dobrze. I na taką grę naszego zespołu liczymy w niedzielę. W Lublinie nie zagra jeszcze Kinga Gutkowska, gdyż nie została potwierdzona w Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Jest duża szansa, że zadebiutuje w spotkaniu przed własną publicznością z KPR Gminy Kobierzyce.

Spotkanie poprowadzą Miłosz Lubecki i Mateusz Pieczonka, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Leszek Sołodko.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =